ul. Limanowskiego 111A 91-334 Łódź
695 785 777
42 651 2881

CORI ® CAMP – ART. KEMPINGOWE

STIMEX® WATERPROOF SPRAY

STIMEX® Waterproof Spray
STIMEX® Impregnat do namiotów spray

impregnat spray do namiotów STIMEX

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

STIMEX® Waterproof Spray impregnat do namiotów to skoncentrowany środek do impregnacji tekstyliów. STIMEX® Waterproof Spray impregnat do namiotów jest przeznaczony do wszystkich typów tkanin i ma wiele zastosowań. Dzięki swojemu specjalnemu składowi środek STIMEX® Waterproof Spray impregnat do namiotów zachowuje elastyczność, pozwala na oddychanie materiału i może być stosowany na powierzchniach wilgotnych.

Sposób użycia: Dokładnie wyczyść materiał przeznaczony do impregnacji. Materiał należy pokrywać cienką, równą warstwą, od szwu do szwu. Wystarcza na pokrycie 5-7 m². Stosować w odległości 30-35 cm. Jeśli to konieczne, powtórzyć po 30 minutach. Nie stosować na oknach PCV i przedmiotach gumowych. Do pokrywania większych powierzchni użyć płynu STIMEX® Waterproof, dostępnego w opakowaniach 250 i 500 ml. Zalecenia bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i nie wystawiać na działanie temperatur przekraczających 50ºC. Nie dziurawić i nie palić pojemnika, także po jego opróżnieniu. Przechowywać z dala od źródeł ognia. Nie palić w pobliżu. Nie rozpylać w kierunku płomienia ani obiektów świecących. Uwaga: unikać wdychania produktu. Wdychanie produktu może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Stosować jedynie w dobrze wietrzonych pomieszczeniach. Produkt należy nanosić w niewielkich ilościach, pamiętając o przerwach w tej czynności. W przypadku dużych powierzchni materiałów zaleca się stosowanie produktu na zewnątrz pomieszczeń. Dobrze wietrzyć pomieszczenia, także po zakończeniu stosowania produktu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Przechowywanie: Produkt powinien być przechowywany w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze 5 – 25 ºC (w szczególności należy unikać temperatur pon. 0 ºC i pow. 35 ºC).