ul. Limanowskiego 111A 91-334 Łódź
695 785 777
42 651 2881

CORI ® CAMP – ART. KEMPINGOWE

Stelaże przedsionków przyczep kempingowych, namiotów, maszty - stalowe i aluminiowe

Stelaże przedsionków przyczep kempingowych

Konstrukcje do przedsionków wykonywane są z rur stalowych i aluminiowych Ø 22 mm i Ø 25 mm. Zastosowanie elementów teleskopowych oraz łączników zawiasowych umożliwia regulację długości rur i kątów.

W naszych stelażach stosujemy system sprężynowego i zatrzaskowego łączenia rur ułatwiający montaż, zwiększający stabilność konstrukcji i eliminujący problem pojedynczych rurek, które trudno połączyć, czy też mogłyby się zagubić.

W przypadku przyczep kempingowych dłuższych niż 5m (obrys przedsionka powyżej 850mm) stosowane są dodatkowe rurki dachowe i nogi. Stelaże produkujemy wg dokumentacji i/lub szkicu dostarczonego przez klienta. Posiadamy również własną bazę konstrukcji stelaży do przedsionków przyczep kempingowych producentów z Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

Stelaż przedsionka szkic poglądowy

stelaż przedsionka CORI ® Camp art. kempingowe

WYMIARY:
L OBRYS = 2B + 2A
B DŁUGOŚĆ ½ DACHU PRZEDSIONKA
2B DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA DACHU
C GŁĘBOKOŚĆ DACHU
C1 GŁĘBOKOŚĆ OKAPU
A WYSOKOŚĆ BOCZNA
A1 WYSOKOŚĆ ŚRODKOWA
waga ~ 19,90kg

Podane dane są orientacyjne i mogą odbiegać od dokładnych wymiarów rzeczywistych.

Stelaże namiotów turystycznych tradycyjnych

Stelaże namiotów wykonywane są z rur aluminiowych Ø 22 mm z zastosowaniem odlewanych aluminiowych łączników oraz tworzywowych i tworzywowo-stalowych elementów zakończeń rur.
Stelaże produkujemy wg dokumentacji i/lub szkicu dostarczonego przez klienta. Posiadamy również własną bazę konstrukcji stelaży do namiotów polskich producentów.

Maszty turystyczne

Maszty wykonujemy z rur stalowych i aluminiowych Ø 22 mm. Mogą być stosowane do daszków przeciwsłonecznych, daszków przyczep kempingowych, osłon przeciwwietrznych, przenośnych konstrukcji do zawieszania banerów, reklam, siatek sportowych itp.